Pro nakupující

Vyrábíme na zakázku
Všechno co nabízíme, vyrábíme individuálně na základě jednotlivých objednávek. Nabízíme personifikované zboží nebo zboží s vlastním potiskem, stačí nás kontaktovat co by se vám líbilo a vaše požadavky rádi zpracujeme. Pozor: specifikované zboží nelze vrátit nebo vyměnit a je třeba ho uhradit předem.

Máme originální potisky
Všechny nabízené designy jsou naší vlastní výroby. Jsou originální a vlastníme všechna práva.
 
Výměna a reklamace vyrobeného zboží
Na hotové produkty dáváme záruky kvality dle popisu jednotlivých produktů. Zakázkovou výrobu řešíme individuálně a pokud zhodnotíme reklamaci jako oprávněnou, tak vám bez problémů v rychlosti výrobek opravíme.
 
Problémy s objednávkou
Jestliže se vám nedaří objednávka přes e-shop, je možné odeslat objednávku e-mailem na obchod@atletico.cz. Do e-mailu uveďte svůj přihlašovací e-mail (popř. kompletní doručovací adresu), vybrané zboží včetně velikostí a počtů a my vás budeme kontaktovat.
 
Dodací lhůty
Hotové zboží ze zakázkové výroby odesíláme cca do 10-15 pracovních dnů (pokud není u produktu uvedeno jinak) od odsouhlasení finálního návrhu a úhrady celé objednávky předem. Pokud potřebujete zboží na konkrétní datum, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme konkrétní podmínky.
 
Odběrné místo a showroom
Zboží si můžete přijít vyzkoušet, prohlédnout nebo rovnou vyzvednout na naší provozovně: Atletico s.r.o. Tylova 733, 278 01 Kralupy nad Vltavou 
 
Praní a sušení
Výrobky z funkčních materiálů a potištěná trička perte naruby, aby se nepoškodil potisk. Nejlépe vyhovuje praní při 30 °C teplotě. Aby vám výrobky vydržely co nejdéle, vyvarujte se používání bělidla, aviváže a nedávejte je do sušičky. S žehličkou obezřetně při nízké teplotě. Při správném zacházení produkty vydrží roky.
 
Vrácení zboží
Na vrácení nepersonifikovaného zboží z e-shopu máte 14 dnů od obdržení objednávky. Chápeme, že ne vždy musí zboží odpovídat vašim představám. U zakázkové výroby s vlastním designem a personifikované výroby vrácení z pochopitelných důvodů nenabízíme. 
Pokud se u dodaných výrobků objeví nějaký problém, zkonzultujte jeho řešení s námi.
 
Záruka na zboží
Na všechno zakoupené zboží na e-shopu se ze zákona vztahuje záruka 2 roky, výjimkou jsou mechanická poškození nevhodným používáním nebo péčí.
Produkty na zakázku vám rádi opravíme dle našich možností, kontaktujte nás.